Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu salon w mieszkaniu na sprzedaż w WarszawieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 42 m2 zlokalizowany na VII piętrze, w 12-kondygnacyjnym wieżowcu, w Warszawie, w dzielnicy Bielany za cenę 350 000 zł. Mieszkanie zostało odświeżone. Przyjaźni sąsiedzi i miła atmosfera wśród mieszkańców. Cena do negocjacji.

Mieszkanie bardzo przytulne, komfortowe o następującym rozkładzie pomieszczeń:
– salon
– balkon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie z przynależną piwnicą. Świetna lokalizacja – mieszkanie znajduje się w doskonale rozwiniętej infrastrukturalnie okolicy. W pobliżu przystanki zbiorowej komunikacji miejskiej, jak również dogodny dojazd samochodem do trasy S8. Mnogość punktów usługowych w okolicy mieszkania, m.in.: sklepy, szkoły, apteki, przychodnia, restauracje, place zabaw, park, Lasek Bielański, baseny. Dodatkowo do mieszkania przynależy miejsce postojowe na terenie ogrodzonego parkingu. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-8356)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl