Warszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 52 m2 położone na XI piętrze, w 16-kondygnacyjnym wieżowcu z 2007 roku, w dzielnicy Bielany, w Warszawie za cenę 469 000 zł. Mieszkanie jasne, ciche, ustawne i w pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia.
Rozkład pomieszczeń:
– salon
– sypialnia
– przedpokój
– łazienka
– kuchnia
– loggia
Kuchnia posiada zmywarkę, piekarnik, płytę grzewczą, lodówkę, osmozę, szafkę cargo. W przedpokoju bardzo duża szafa wnękowa. Piękny duży balkon. 2 przystanki autobusowe od stacji Metro Młociny, dobra komunikacja miejska, tramwaje, autobus. Szkoły, przedszkole i sklepy w bardzo bliskim sąsiedztwie. Świetna lokalizacja. Zapraszam do oglądania. Miejsce garażowe blisko windy, na poziomie -1 wliczony w cenę. Zachęcam i zapraszam do oglądania. (126-4476)
Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.
Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: m.oglaza@wgn.pl