Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-5378-2Warszawa, mieszkanie 3-pokojowe na wynajem. Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48 m2 położone na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Bielany, w Warszawie za cenę 2 400 zł/m-c. Mieszkanie ładne, jasne i ciepłe w cichej i spokojnej okolicy, ulicy Przy Agorze, niedaleko ulicy Marymonckiej.

Rozkład pokoi:

salon

– 2 sypialnie

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój

– balkon

Największy z pokoi (16,5 m2) oddziela od kuchni niewysoka ścianka zwieńczona blatem ? wysokość w sam raz do hokerów. Lokal jest po generalnym remoncie. Wymienione zostały wszystkie okna, drzwi i podłogi, a także całe wyposażenie kuchni, łazienki i przedpokoju. Odległość do najbliższych przystanków tramwajowych i autobusowych wynosi poniżej 100 m, a do stacji metra Młociny jest mniej niż kilometr. W pobliżu są sklepy, apteki, lokale usługowe, pizzerie, cukiernia, kawiarnia i kościół. W mieszkaniu, oprócz standardowego wyposażenia kuchni (szafki kuchenne, zlewozmywak, kuchnia gazowa, piekarnik elektryczny i okap), łazienki (prysznic, umywalka i WC) i przedpokoju (szafa wnękowa) nie ma mebli. Ewentualne umeblowanie jest do ustalenia. (126-5378)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl