Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

wnętrze mieszkania do sprzedaży w Warszawie - BielanyWarszawa, mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 81 m2 usytuowane na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 1988 roku, w dzielnicy Bielany, w Warszawie.

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji – nieopodal Metro i inne przystanki (do Centrum 15 min.), blisko sklepy, szkoły, przedszkola, biblioteka, boiska, parki, kościół etc. Piękne usytuowanie – zielono, cicho i spokojnie. Kameralnie – blok 3-piętrowy (tylko 8 mieszkań w 4 klatkach), teren ogrodzony, z przyjemnym placem zabaw, zadbana zieleń.

Mieszkanie jest bardzo jasne, słoneczne, ekspozycja okien na wschód (kuchnia i dwa pokoje) i zachód (salon z balkonem i pokój). Mieszkanie z miejscem parkingowym za bramą otwieraną pilotem, tylko dla mieszkańców. Mieszkanie z piwnicą – ogromną, wielkości garażu, z oknem. (126-6882)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: a.wujek@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl