Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie przedstawia widok na kuchnię w mieszkaniu na sprzedaż w Warszawie, w dzielnicy BielanyWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 42 m2 zlokalizowane na IX piętrze, w 12-kondygnacyjnym wieżowcu z 1980 roku, w dzielnicy Bielany, w Warszawie za cenę 289 000 zł. Mieszkanie przeszło kapitalny remont.

Mieszkanie znajduje się w odnowionym budynku z domofonami, monitoringiem i parkingiem. Mieszkanie w dobrym standardzie – na podłogach parkiet dębowy, w kuchni oraz łazience gres. Zabudowa kuchni oraz łazienki nowa.

Mieszkanie składa się z:
– salonu:
– sypialni
– balkonu
– kuchni
– łazienki
– przedpokój

Mieszkanie spółdzielcze, własnościowe, prawo do mieszkania z księgą wieczystą. Czynsz za mieszkanie 400 pln. Grunty pod budynkiem uregulowane. Mieszkanie z przynależną piwnicą. Mieszkanie ciche (budynek oddalony od głównej ulicy). (126-7410)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl