Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

salon w mieszkaniu do sprzedaży w WarszawieWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 47 m2 zlokalizowane na IV piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 1972 roku, w dzielnicy Bielany, w Warszawie za cenę 330 000 zł.

Głównym atutem mieszkania jest jego lokalizacja – mieszkanie w głębi osiedla, wśród dużych drzew, spokojna, cicha, ale bardzo dobrze skomunikowana okolica. W pobliżu skrzyżowanie Conrada, Reymonta, Powstańców Śląskich z autobusami i tramwajami, blisko metro Bielany. Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura: szkoły, przedszkola, żłobki, place zabaw, centra handlowe i małe sklepy osiedlowe.

Rozkład pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój
– balkon

Na podłogach w pokojach parkiet, w pozostałych gres/terakota. Mieszkanie bardzo ciepłe, jasne i słoneczne, ekspozycja okien południowo-zachodnia i północo-wschodnia. Mieszkanie z przynależną piwnicą.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-7762)

Kontakt:
e-mail: a.wujek@wgn.pl
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl