Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-3826-1Warszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 42,66 m2 położone na V piętrze, w 7-kondygnacyjnym budynku z 1962 roku, w centrum Warszawy za cenę 640 990 zł. Wysoki standard. Mieszkanie słoneczne, przytulne i doskonale urządzone. Budynek w wyjątkowej lokalizacji, na najbardziej poszukiwanym odcinku Nowogrodzkiej: vis a vis zielonego skweru i Urzędu Dzielnicy Śródmieście i hotelu Polonia Palace z drugiej strony, w bezpośrednim sąsiedztwie starej Cepelii. Absolutnie, samo centrum miasta, a mimo to, wcale nie głośno. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie 4 lata temu (wszystko wymienione: tynki, wylewki, instalacje, podłogi, płytki, okna, drzwi, itd.). Mieszkanie urządzone meblami projektowanymi na wymiar, we wszystkich pomieszczeniach.

Mieszkanie oferowane jest również z kompletnym wyposażeniem wbudowanym na stałe, w tym cały sprzęt wchodzący w skład zabudowy kuchni.

Rozkład poszczególnych pomieszczeń:

salon

– kuchnia

– sypialnia

– przedpokój

– łazienka

– wc

– przedpokój

– balkon

W sypialni i przedpokoju szafy wnękowe. Okna od strony południowej, od ul. Nowogrodzkiej. z salonu wyjście na niemały balkon. Mieszkanie jest w wyremontowanym sześciopiętrowym budynku ( nowe piony, nowa winda wyremontowana klatka schodowa itd), na każdym piętrze tylko 3 mieszkania. Przedszkola, Szkoły podstawowe, Szpitale, Gimnazja, Szkoły wyższe, Poczta, Lotniska, Dworce kolejowe, Dworce autobusowe, Bankomaty, Przystanki tramwajowe, Apteki, Kina, Przychodnie ZOZ i NZOZ, Teatry, Fitness. Komunikacja – zdecydowaną zaletą nieruchomości jest bliskie sąsiedztwo metra. Stacja metra Metro Centrum oddalona jest o 250 m.

Najbliższe lotnisko (Terminal Vip Aviation) położone jest w odległości 6,3 km od nieruchomości.

Dworzec autobusowy Warszawa Polski Express zlokalizowany jest 675 m od mieszkania, natomiast dworzec kolejowy Warszawa Śródmieście znajduje się w odległości 250 m. Pomoc medyczna

W okolicy znajduje się apteka Pod Aniołem w odległości 75 m od mieszkania. Dostęp do opieki medycznej gwarantują blisko zlokalizowane placówki medyczne tj. szpital Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego położony w odległości 275 m oraz przychodnia lekarska – oddalona o 75 m. Edukacja W otoczeniu nieruchomości znajduje się ponad 60 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone placówki to: Żłobek nr 20 – 625 m, Przedszkole abc – 350 m, Szkoła Podstawowa nr 203 – 500 m, Gimnazjum nr 43 – 400 m, IX Liceum Ogólnokształcące – 425 m, Wyższa Szkoła Handlu i Finansów Międzynarodowych im. F. Skarbka – 325 m oraz inne. Usługi. Wygodę mieszkania w tej okolicy gwarantują blisko zlokalizowane usługi: Najbliższy Bankomat PKO BP znajduje się w odległości 100 m od nieruchomości. Inne bankomaty w okolicy to Bankomat Euronet oddalony o 100 m i Bankomat Euronet oddalony o 125 m. W najbliższej okolicy znajduje się Kwiaciarnia w odległości 75 m, Księgarnia w odległości 150 m i Lecznica dla zwierząt w odległości 475 m.

Urząd pocztowy Poczta Warszawa 81 oddalony jest od nieruchomości o 75 m, natomiast Komisariat Kolejowy zlokalizowany jest w odległości 500 m. Atutem nieruchomości są blisko zlokalizowane sklepy: Carrefour Market w odległości 325 m i Biedronka w odległości 950 m. .

Najbliższe obiekty kulturalne to Teatr Muzyczny Roma w odległości 250 m, Fotoplastikon w odległości 125 m i Kino Atlantic w odległości 375 m. Liczne obiekty sportowe oraz tereny zielone stanowią o wyjątkowości dzielnicy: Pływalnia Orka w odległości 1,3 km oraz Boisko MOS Agrykola w odległości 1,8 km. Nieruchomość znajduje się nieopodal parku (Skwer Batalionu AK Zaremba), który położony jest w odległości 200 m od mieszkania. W najbliższej okolicy nieruchomości znajdują się liczne restauracje i punkty gastronomiczne, między innymi: Restauracja Casa Mia Trattoria w odległości 50 m, Restauracja Strauss w odległości 75 m, Restauracja Metropol w odległości 75 m i Restauracja Smaki Warszawy w odległości 125 m. Stacja paliw Bliska nr 486 650 m. Parking Jupiter 1,6 km. Kościół św. Barbary 300 m. Serdeczne polecam. (126-3826)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl