Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-3336-3Warszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Luksusowe mieszkanie o pow. 68,30 m2 położone na XV piętrze, 31-kondygnacyjnego apartamentowca z 2004 roku, w centrum, w Warszawie za cenę 765 000 zł. Pełna własność.

Z okien roztacza się wspaniały widok na Centrum Warszawy.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– jadalnia

– kuchnia

– przedpokój

– 3 garderoby

– 2 łazienki

– sypialnia

W całym mieszkaniu parkiet dębowy. Łazienki wykończone glazurą i ceramicznymi mozaikami. Liczne zabudowane szafy. Stan lokalu bardzo dobry, mieszkanie zadbane, czyste, funkcjonalne, elegancko i starannie wykończone. Budynek posiada recepcję, całodobową ochronę oraz monitoring. Mieszkańcy mają do wyłącznego użytku basen oraz kompleks rekreacyjny z klubem fitness i sauną w budynku, na drugim piętrze taras z trawnikami i ławeczkami. Bardzo dobra lokalizacja. Pełna infrastruktura w okolicy. Łatwy dojazd własnym środkiem transportu oraz metrem i komunikacją miejską. Serdecznie zapraszam do oglądania. (126-3336)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 862 455

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl