Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-3432-3Warszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Przytulne mieszkanie o pow. 53 m2 położone na I piętrze, w 7-kondygnacyjnej, przedwojennej kamienicy, w centrum Warszawy za cenę 575 000 zł. Wysokość sufitów – 3,2 m. Sufity ze stiukami. Wyciąg kominkowy, dębowe podłogi.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– pokój w amfiladzie

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój

Możliwość połączenia kuchni z salonem. Z racji lokalizacji mieszkanie może być również wykorzystane na cele biurowe. Prestiżowa lokalizacja w starej części Mokotowa ? w pobliżu Łazienek i Morskiego Oka. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy z 1913r. po generalnym remoncie. W mieszkaniu zostały wymienione okna, które wychodzą na wewnętrzne podwórko. Mieszkanie posiada Księgę Wieczystą. Wszystkie media miejskie według liczników. Kamienica zarządzana przez rzetelną Wspólnotą. Czynsz 500 zł/m. Mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko od ul. Puławskiej, centrum handlowego, kina i centrum miasta. Bardzo dobry dojazd do centrum tramwajem lub autobusem. Gorąco zapraszam do oglądania. (126-3432)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel.: +48 668 862 455

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl