Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-3558-1Warszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Komfortowe mieszkanie o pow. 41 m2 położone na II piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku z 2000 roku, na strzeżonym, zamkniętym osiedlu, w dzielnicy Białołęka, w Warszawie za cenę 297 000 zł. Mieszkanie blisko pętli autobusowej. Mieszkanie jest ciepłe z loggią 6,4 m2.

Rozkład pomieszczeń:

– salon

– sypialnia

– aneks kuchenny

– łazienka

– przedpokój

W obydwu pokojach na podłodze znajduje się parkiet dębowy, w kuchni, przedpokoju i łazience terakota. W przedpokoju funkcjonalna szafa w zabudowie z lustrem. Kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem: lodówka, zmywarka, kuchnia gazowa. Blok z windą, istnieje również możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu wielostanowiskowym. Mieszkanie jest położone w dobrym punkcie pod względem infrastruktury: komunikacja, przychodnia, w pobliżu kilka żłobków i przedszkoli oraz szkoła podstawowa i gimnazjum. Niedaleko znajduje się Białołęcki Ośrodek Sportu z szeroką gamą atrakcji sportowych. Mieszkanie zadbane, gotowe do wprowadzenia. Zapraszamy do obejrzenia. (126-3558)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl