Warszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Ładne mieszkanie o powierzchni 47 m2 położone na wysokim parterze, w 6-kondygnacyjnym budynku z 1935 roku, w centrum Warszawy za cenę 435 000 zł. Mieszkanie jednostronne, z widokiem na podwórko, strona południowo-wschodnia. Atrakcyjna lokalizacja, w odremontowanej kamienicy (wymieniona instalacja wodno-kanalizacyjna, na wiosnę planowany remont podwórka).
Rozkład pomieszczeń:
– salon
– sypialnia
– korytarz
– kuchnia
– łazienka
Wysokość 3.10 m Mieszkanie wymaga częściowego remontu. Podwórze zamknięte, monitoring, prężnie działająca wspólnota mieszkaniowa. Lokal posiada wpis do księgi wieczystej. czynsz ok 400 zł Cena 435.000 Wolne w terminie do uzgodnienia. Zapraszam do oglądania. (126-2920)
Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.
Kontakt:
Tel. +48 668 861 043