Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-3287-1Warszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Do sprzedaży słoneczne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 położone na IV piętrze, w 7-kondygnacyjnym budynku z 2008 roku, w dzielnicy Mokotów, w Warszawie za cenę 505 000 zł.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– sypialnia

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój

– balkon.

Mieszkanie bardzo ładne w pełni wyposażone o wysokim standardzie, w cenę wliczone jest pomieszczenie gospodarcze o pow. 4,8 m2. Eleganckie wykończenie budynku, zadbana zieleń. Na parterze okazała portiernia, bud jest ogrodzony, chroniony i monitorowany. Własność hipoteczna- wspólnota. W lokalach użytkowych jest sklep spożywczy Piotr i Paweł, apteka, Spa, restauracja Sushi, a na tyłach budynku – miejsce zabaw dla dzieci. Obok – siłownia. Doskonała lokalizacja, komunikacja( w pobliżu stacja Metra) z innymi częściami miasta powoduje, że mieszkanie to może być doskonałą inwestycją. Polecam i zapraszam do oglądania. (126-3287)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 598 615

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl