Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu salon mieszkania w Warszawie na MokotowieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49 m2 położone na II piętrze, w 4-kondygnacyjnej kamienicy z 1963 roku, w dzielnicy Mokotów, w Warszawie za cenę 490 000 zł. Pomieszczenia – 2,8 m wysokości, okna na cichą uliczkę, 6 minut spacerem do stacji metra albo 80 metrów do autobusu – doskonała komunikacja z Centrum i biurowym zagłębiem – Służewcem. Stan techniczny – idealny, w nowoczesnej aranżacji wnętrza, bezpośrednio po gruntownej przebudowie i dokładnym remoncie. Piony wodne i kanalizacyjne – nowe.

Rozkład pokoi:

salon

– sypialnia

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój

Woda miejska. Przeciwwłamaniowe drzwi, okna PCV. Wymieniona instalacja elektryczna, wodna i gazowa. Nowe: brodzik, umywalka, podtynkowy WC, nowa glazura i terakota ? również na balkonie. Nowe – wykonane na zamówienie, szafki w kuchni, nowa duża lodówka, zmywarka, kuchenka, wyciąg i zlewozmywak. Podłogi w pokojach z drewna orzechowego. Ściany i sufity poprawione i wygładzone gipsem.

W mieszkaniu zainstalowano nowoczesny i bardzo estetyczny system oświetlenia.

Budynek po remoncie dachu, elewacji, domofonu, likwidacji piecyków gazowych, modernizacji oświetlenia ?niestety przed remontem klatki schodowej ( planowany na koniec tego lub początek przyszłego roku). (126-6079)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl