Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

duży pokój w mieszkaniu do sprzedaży na warszawskim MokotowieWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 57,10 m2 usytuowane na VI piętrze, w 16-kondygnacyjnym wieżowcu z 1976 roku, w dzielnicy Mokotów, w Warszawie za cenę 410 000 zł.

Rozkład pomieszczeń:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój
– balkon

Kuchnia widna, umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD (lodówka, zmywarka, kuchenka gazowa z piekarnikiem). Łazienka 3,2 m2 z kabiną prysznicową, toaleta 2 m2. Na podłogach w pokojach i przedpokoju – parkiet dębowy. W kuchni, łazience i toalecie – glazura i terakota. Na ścianach w pokojach i kuchni gładź gipsowa. Okna plastikowe. W salonie wyjście na zabudowany balkon (2,6 m2).

Mieszkanie z wymienionymi grzejnikami c.o., podwójnymi drzwiami wejściowymi oraz przynależną piwnicą o powierzchni 2,2 m2. Grunt pod budynkiem jest uregulowany. Mieszkanie ma założoną księgę wieczystą.

Blok z „wielkiej płyty”, ocieplony, z wymienioną instalacją c.o. i odmalowanymi korytarzami oraz holem wejściowym. Na klatce 2 windy. Przy wejściu do bloku domofon, na piętrze dla dodatkowej ochrony wygrodzenie obejmujące 3 mieszkania.

Mieszkanie ładnie usytuowane – pod blokiem, po przeciwnej stronie budynku plac zabaw dla dzieci i zbiornik wodny z fontannami, 150 m od bloku kolejny plac zabaw, siłownia plenerowa oraz boiska (do piłki nożnej, siatkówki i koszykówki), a także stół do ping-ponga, stoły do piłkarzyków i innych gier. 200 m od bloku publiczna szkoła podstawowa i przedszkole, w odległości 350 m – publiczna przychodnia lekarska. Biblioteka publiczna 50 m od bloku. Poza tym ? liczne punkty handlowe i usługowe. Przystanki autobusowe w odległości 250 m. Dogodne połączenia autobusowe w każdym kierunku Warszawy, szybki dostęp do dróg wylotowych z miasta. (126-6981)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl