Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu wnętrze mieszkania do sprzedaży w WarszawieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 64 m2 położone na III piętrze, w 4-kondygnacyjnej kamienicy z 1939 roku, w dzielnicy Mokotów, w Warszawie za cenę 639 000 zł.

Rozkład pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie o wysokości sufitów ok. 280 cm. Mieszkanie dwustronne z ekspozycją okien w wschód – zachód. Mieszkanie wyjątkowo funkcjonalne i przemyślanie rozplanowane. Postarano się, aby maksymalnie wykorzystać metraż i wygospodarować jak najwięcej miejsca do przechowywania, jednocześnie nie przytłaczając przestrzeni zbytnią liczbą umeblowania. Mieszkanie oddzielone od klatki schodowej małym korytarzem dzielonym z sąsiadami. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-7953)

kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl