Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie przedstawia salon w mieszkaniu na sprzedaż w Warszawie - MokotówWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 63,30 m2 położone na wysokim parterze, w 11-kondygnacyjnym wieżowcu z 1984 roku, w dzielnicy Mokotów, w Warszawie za cenę 365 000 zł.

Mieszkanie wyjątkowo słoneczne, widne, jasne, a na dodatek ciche. Za oknami piękna zieleń. W mieszkaniu latem jest przyjemny chłód, a zimą ciepło (nowa izolacja termiczna budynku).

Mieszkanie składa się z:
– salonu
– 2 sypialnie
– loggi
– kuchni
– łazienki
– przedpokoju

Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji – nieopodal kilka szkół, przedszkoli, boisko sportowe, hala sportowa, ogromny plac zabaw oraz przystanek komunikacji miejskiej. Cisza i spokój. Nieuciążliwi sąsiedzi. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-7977)

Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl