Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu salon w mieszkaniu na sprzedaż w WarszawieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 53 m2 zlokalizowane na I piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku z 2007 roku, w Warszawie, w dzielnicy Mokotów za cenę 780 000 zł. Kup bez prowizji.

Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + sypialnia + kuchnia + łazienka + przedpokój. Dużą zaletą mieszkania jest przynależy, duży ogród o powierzchni 53 m2 oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie jest kompletnie urządzone.

Kolejny atut mieszkania to jego prestiżowa lokalizacja. Mieszkanie znajduje się w elitarnym, ekskluzywnym budynku z monitoringiem i całodobową recepcją w centrum Starego Mokotowa, blisko stacji metra i parku Pola Mokotowskie. Blisko do sklepów, kawiarni, restauracji.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Grodzisk Mazowiecki, ul. E.Orzeszkowej 5F. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja mieszkania na sprzedaż nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Chętnie uczestniczymy w negocjowaniu warunków transakcji. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. (180-277)

Kontakt:
Tel. +48 501 613 304
e-mail: r.modzelewska@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl