Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-3047-1Do wynajmu spokojne, słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m2 położone na III piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku z 2008 roku, w dzielnicy Mokotów, W Warszawie za cenę 3 250 zł/m-c. Mieszkanie dwustronne.

Rozkład pomieszczeń: salon + balkon + aneks kuchenny + 2 sypialnie + łazienka + pralnio-suszarnia + przedpokój + taras.

Mieszkanie czyste i gotowe do wprowadzenia. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe tuż przy wejściu do budynku. Budynek zlokalizowany na osiedlu MARINA. Oddalony od ruchliwych ulic. Osiedle ogrodzone, monitorowane i strzeżone. Wjazd przez Ochronę. Na terenie osiedla znajduje się wewnętrzny park, stawy place zabaw itp. W koło niska nowoczesna architektura. Dookoła liczne parki, skwery i tereny zielone i niepowtarzalny klimat Mokotowa. Na osiedlu, sklepy, punkty usługowe, banki, poczta itp. Doskonała komunikacja. Serdecznie polecam. Idealna komunika. (126-3047)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 508 388 277

e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl