Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Mokotów

3 października 2015

126-5150-4Warszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Komfortowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 położone na VIII piętrze, w 11-kondygnacyjnym wieżowcu z 1969 roku, w dzielnicy Mokotów, w Warszawie za cenę 369 000 zł. Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– balkon

– 2 sypialnie

– przedpokój

– łazienka

– kuchnia.

Mieszkanie rozkładowe, słoneczne, bardzo widne, okna od pokoi na południowy-wschód, okno z kuchni od strony północnej. Po remoncie w 2008 roku: wymieniona większość przewodów elektrycznych, wyrównane i wygładzone ściany, wymienione m.in. drzwi wejściowe antywłamaniowe i okna drewniane uchylno-obrotowe z wywietrznikami. Słoneczne mieszkanie rozkładowe w bloku z 1969 roku, rama H. Mieszkanie szczytowe na 8 piętrze w bloku 10-ciopiętrowym. Wyremontowany zadbany blok: rury doprowadzające wodę i wodomierze na korytarzu, blok dwukrotnie ocieplany, wejściowa klatka schodowa po remoncie, czyszczone lastryko, odmalowane ściany Zadbane podwórko i bezpieczna okolica. Oddzielna, widna kuchnia otwarta na przedpokój, łazienka z wanną i ubikacją, przedpokój, balkon ok.1 m2. Kuchnia widna, z oknem na północ. Ok. 1,8x 3,5 metra. Kuchenka na gaz. Na dwóch ścianach i podłodze płytki. Korytarz dodatkowo zamykany, sąsiedzi bardzo przyjaźni i kulturalni. Dobra komunikacja miejska: 300 m do przystanku autobusowego, 2 przystanki do skrzyżowania ul. Wołoskiej i Woronicza, 5 przystanków do stacji metra Wierzbno. W pobliżu sklepy spożywcze, apteka, przedszkole, szkoły, szpital, przychodnia lekarska, kościół. Niedaleko siedziba TVP, Polskiego Radia, Galeria Mokotów i centrum biurowe na ul. Domaniewskiej. Za blokiem ogrodzony plac zabaw dla dzieci. W pobliżu wile terenów zielonych: park, Pole Mokotowskie, Królikarnia, łatwy dojazd do Łazienek i do Parku Szczęśliwickiego. Zapraszamy do obejrzenia. (126-5150)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

e-mail: l.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl