Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-5063-8Warszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 76 m2 położone na II piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2014 roku, w dzielnicy Mokotów, w Warszawie za cenę 680 000 zł. Mieszkanie nowe komfortowe, ciche i przestronne przy ul. Konstruktorskiej. Mieszkanie położone jest na ostatnim piętrze apartamentowca na osiedlu Nowy Mokotów. W pełni wyposażone oraz umeblowane.

Rozkład pokoi:

salon

– przedpokój

– kuchnia

– 2 sypialnie

– łazienka

– balkon

– garderoba.

Dzięki nowoczesnym dużym oknom mieszkanie jest wspaniale doświetlone, okna salonu i kuchni wypadają od strony południowej. Osiedle jest zamknięte i strzeżone. Duża ilość miejsc parkingowych przed budynkiem pozwala na swobodne parkowanie nawet bez konieczności korzystania z garażu. Bardzo dobra lokalizacja, łatwy dojazd do centrum i na lotnisko. Blisko centrum handlowego Galeria Mokotów, sklep osiedlowy w tym samym budynku, 200 m do klubu fitness. Blisko centrum biznesowego na ul. Domaniewskiej, mimo tego jest to bardzo cicha i spokojna okolica. 2 km do wjazdu na drogę ekspresową prowadzącą bezpośrednio do autostrady. Nieruchomość nie jest obciążona hipoteką. Agencjom dziękujemy. (126-5063)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

e-mail: l.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl