Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-3411-2Warszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Gustowne, ładne mieszkanie o pow. 36 m2 położone na V piętrze, w 11-kondygnacyjnym wieżowcu z 1970 roku, w dzielnicy Muranów, w Warszawie za cenę 360 000 zł. Mieszkanie narożne, z balkonem, z rewelacyjnym rozkładem, świeżo po remoncie.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– sypialnia

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój

– balkon

Bardzo elegancka łazienka z wanną w beżowych odcieniach – stylowa umywalka stawiana na stoliku stojącym na drewnianej toczonej nodze. Oświetlenie LED i obszerne lustra dodają dodatkowy urok. Kuchnia z lodówką, piekarnikiem, płytą gazową, okapem i zmywarką – sprzęt na gwarancji. Zaaranżowano również kącik jadalny z 2 hokerami w cenie mieszkania. W zabudowie meblowej przygotowane również miejsce na pralkę. Przedpokój w stylu glamour oklejony prześliczną tapetą, ozdobne lustro i kryształowe oświetlenie z obszerną szafą wnękową. Na końcu korytarza, przy wejściu do pokojów zaprojektowany jest specjalny kącik na zieleń. W całym mieszkaniu zastosowano oświetlenie LED – wielka oszczędność przy niewyobrażalnej jasności.

Podłoga z gresu ozdobiona ręcznie wyciętymi kostkami z prawdziwego marmuru, a w pokojach wysokiej klasy ścieralności panele w modnym kolorze. Budynek zarządzany przez prężną Wspólnotę – całkowicie po remoncie – elewacji, klatki, windy, instalacji. Znakomita komunikacja – przy osi Jana Pawła – autobusem, tramwajem do centrum miasta z paru przystanków jak i do Arkadii – przystanek metra przy Dworca Gdańskiego. Dodatkowy nakład – pralka i zestaw wypoczynkowy i zabudowa szklana na końcu korytarza. Własność hipoteczna – KW bez obciążeń.

Zachęcam do oglądania, gdyż mieszkanie jest o wiele ładniejsze w rzeczywistości. Serdeczne polecam. (126-3411)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 862 455

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl