Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-4081-4Warszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Komfortowe mieszkanie o powierzchni 69 m2 położone na II piętrze, w 4-kondygnacyjnej kamienicy z 1937 roku, w dzielnicy Ochota, w Warszawie za cenę 630 000 zł. Mieszkanie klimatyczne, z kominkiem. Mieszkanie rozkładowe, dobrze doświetlone, okna wychodzą na wschód i zachód.

Rozkład pomieszczeń wygląda tu następująco: salon + 2 sypialnie + przedpokój + kuchnia + łazienka + toaleta + Balkon.

Okna kuchni i mniejszego pokoju wychodzą na podwórko; salonu oraz większej sypialni na ulicę.

Mieszkanie w roku 2003 przeszło gruntowny remont, łącznie z wymianą okien, elektryki, instalacji wodnej oraz gazowej. W salonie został zbudowany kominek, działa sprawnie i stanowi jedno ze źródeł ogrzewania. W całym mieszkaniu (za wyjątkiem łazienki i wc) deski sosnowe. Ogrzewanie stanowią elektryczne piece kaflowe oraz kominek. Woda z piecyka gazowego. W czerwcu br. ma się rozpocząć generalna termomodernizacja budynku, tj. doposażenie go w centralne ogrzewanie, wymiana pionów wodno-kanalizacyjnych, odnowienie klatki schodowej, wykonanie elewacji.

Mieszkanie po zakończonym remoncie będzie wymagało odświeżenia, co po 10 latach i tak mu się należy – cyklinowania podłóg, odmalowania ścian, prac w łazience. Mieszkanie położone w spokojnej okolicy, w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym (10-15 min do centrum, tramwaje i autobusy). Blisko dwóch parków – Park Szczęśliwicki oraz Pola Mokotowskie oraz licznych skwerków. Nieopodal znajduje się basen, centra kultury, Och-Teatr, liczne przedszkola i szkoły, sklepy i dwa centra handlowe. Super miejsce dla rodziny z dziećmi bo wszędzie blisko i praktycznie na co dzień można obyć się bez samochodu. Serdeczne polecam. (126-4081)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl