Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-4839-8Warszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Komfortowe mieszkanie o powierzchni 35,17 m2 położone na XI piętrze, w 12-kondygnacyjnym budynku z 1978 roku, w dzielnicy Ochota, w Warszawie za cenę 345 800 zł. Mieszkanie jasne i przestronne. Mieszkanie jest bardzo widne (w salonie aż 5 skrzydeł okiennych, w pokoju 3).

Rozkład pokoi:

salon

– sypialnia

– kuchnia

– łazienka

– hall.

W salonie jest wysokiej klasy szafa w zabudowie z pawlaczem, w hallu także jest szafa i pojemny pawlacz. Kuchnia jest w pełni umeblowana (zabudowa z frontami drewnianymi z czereśni) i wyposażona (kuchnia gazowa z piekarnikiem, lodówka). W całym mieszkaniu poza łazienką położona jest podłoga z litej długiej i szerokiej deski egzotycznej merbau. W łazience glazura i terakota oraz umywalka, kabina prysznicowa, toaleta, zestaw szafek i miejsce na pralkę. Mieszkanie zamykane jest drzwiami antywłamaniowymi. Nowe okna PCV i kompletna instalacja grzewcza. Wymienione piony wodne (niezależne na kuchnię i łazienkę) i kanalizacyjne. Mieszkanie po odświeżeniu w idealnym stanie ? gotowe do wprowadzenia. Jest bardzo tanie w utrzymaniu (ok. 350 zł przy 1 osobie wraz z przedpłatą na wodę, opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu ok. 130 zł/rok). Mieszkanie posiada księgę wieczystą. W bloku jest wspólnota, a osoba dbająca o czystość w budynku jest jednym z mieszkańców. Zainstalowano monitoring na klatkach i w windzie. Blok z połowy lat 70tych, ale intensywnie remontowany (świeżo wymieniona instalacja CO). Zadbany ogródek kwiatowy przed blokiem. Do mieszkania przynależy piwnica ok. 3m2. W bloku zainstalowane są 2 nowoczesne windy (po 1 na każdą klatkę, do drugiej klatki jest przejście łącznikiem powyżej 11p). Zachęcam i zapraszam do oglądania. (126-4839)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl