Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Ochota

19 listopada 2015

126-5407-3Warszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 położone na III piętrze, w 10-kondygnacyjnym wieżowcu z 2010 roku, w dzielnicy Ochota, w Warszawie za cenę 460 000 zł. Pięcioletnie, odświeżone wykończone mieszkanie, w pełni nowocześnie wyposażone, natychmiast do zamieszkania. Przestronne, jasne wnętrze. Podłoga – klepka dębowa. Położenie gwarantuje z jednej strony różnorodność komunikacyjną (tramwaj – 2 min., autobus – 3 min., kolej miejska – 5 min.) a z drugiej bezpieczeństwo, przestronność i świeże powietrze. Widok z okna na górę Szczęśliwicką i wspaniałe zachody słońca. Bezpośredni dostęp słońca do mieszkania od godziny 11/13 do zachodu słońca. Obiekt całodobowo chroniony i monitorowany.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– kuchnia

– sypialnia

– łazienka

– loggia

Do mieszkania przypisana jest komórka lokatorska – 10 kroków od mieszkania. Ma powierzchnię ca 2 mkw. Jej przydatność jest nieograniczona; jako miejsce dla roweru, jako spiżarnia, pozasezonowa garderoba itd. Dostęp do mieszkania z ulicy lub z garażu – bez schodów. 3 nowoczesne windy, w tym towarowa, tapety na ścianach i wykładzina dywanowa na klatce schodowej, video-domofon. Dla gości – reprezentacyjna recepcja od ul. Grójeckiej. Bogata infrastruktura najbliższej okolicy. W kompleksie apartamentowym znajdują się: Apteka, delikatesy Alma, restauracja, pizzeria, Boutik, salon KIA. Do wszystkich tych miejsc można dojść z mieszkania poprzez garaż – nie wychodząc na zewnątrz! Trudno o bardziej korzystną lokalizację. (126-5407)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl