Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-3345-2Warszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Słoneczne mieszkanie o pow. 68 m2 położone na VIII piętrze, w 10-kondygnacyjnym budynku z 2009 roku, na Ochocie, w Warszawie za cenę 590 000 zł. Wysoki standard budynku (Arlet House), całodobowa ochrona, recepcja, zamknięte patio z placem zabaw.

Rozkład pomieszczeń:

– 3 pokoje

– kuchnia

– łazienka

– wc

– taras

Do mieszkania przynależy piwnica. Miejsce postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne – 30.000 zł. Jest winda. Mieszkanie na całej długości posiada własny taras (12 m2). Większość okien wychodzi na wschód z widokiem na ogródki działkowe i budynki w oddali. Jedno okno wychodzi na północ w widokiem na centrum. Obecnie mieszkanie jest zaadaptowane na biuro, posiada klimatyzację, szybką sieć komputerową. Na ilustracji widać obecny rozkład. Łatwo można odtworzyć układ deweloperski, który widać na osobnej ilustracji. Po zmianie rozkładu na mieszkalny kuchnia będzie widna. 300 metrów od parku Szczęśliwickiego, 100 metrów od przystanków: autobus, tramwaj, kolej. Doskonała lokalizacja dobry dojazd do centrum i na lotnisko na Okęciu (przystanek autobusowy z liniami dziennymi i nocnymi jest kilka metrów od bloku). W okolicy znajdują się liczne sklepy (np. Biedronka, Lewiatan), przedszkole, przychodnia lekarska, dwa parki (jeden z placem zabaw dla dzieci), a przystanek dalej zaczynają się Pola Mokotowskie. Polecam i zapraszam do oglądania. (126-3345)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 598 615

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl