Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu pokój w mieszkaniu na sprzedaż, w Warszawie, OchotaWarszawa, mieszkanie 5-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 132 m2 położone na I piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 2000 roku, w dzielnicy Ochota, w Warszawie za cenę 880 000 zł. Oaza to nowoczesny zespół apartamentowo-mieszkalny wyróżniony nagrodą Prezydenta Warszawy za najładniejszy budynek mieszkalny miasta. Wysoki prestiż, bliskość lotniska, Blue City, Pól Mokotowskich, Parku Szczęśliwickiego oraz centrum. Bezpiecznie. Wspólnota dobrze zarządzana, strzeżona 24h. Portiernia. Ochrona. Monitoring. itd.

Mieszkanie dziś funkcjonuje jako biuro – idealna inwestycja z yieldem >6%, a z finansowaniem 90% z PKO BP (@3.35%) z yieldem 32%.
Rozkład pokoi w mieszkaniu:
– sala konferencyjna
– 3 gabinety
– łazienka/kuchnia
– salon
– taras
– 3 sypialnie
– wc

Część otwarta (zachód) wychodzi na zielne patio Oazy (parter), a część gabinetowa (wschód) wychodzi na bardzo cichy biurowy skwer z tyłu (pierwsze piętro). Łazienka główna dziś działa jako kuchnia. Po ewentualnym przerobieniu powstanie jednak iście królewskie mieszkanie, z otwartym salonem open space 90 m2, z tarasikiem, widokiem na drzewa, oraz z trzema funkcjonalnie oddzielonymi cichymi sypialniami z oknami na pierwszym piętrze na patio z ograniczonym dostępem. Wszystko widać na żółtym planie. Po ewentualnym przerobieniu proponuję tez wyrzucić trzeci mały WC.

Mieszkanie z dużym potencjałem dopasowania do potrzeb przyszłego klienta. W razie potrzeby można też mieszkanie przerobić na: (a) super kawalerkę oligarchy, zamieniając sypialnię 2 na praktyczną widną garderobę, a sypialnię 3 na położony blisko wejścia gabinet / pokój gościnny, (b) 4 sypialnie zostawiając dzisiejszą salę konferencyjną z balkonem jako sypialnię, (c) 4 sypialnie w tym jedna z łazienką, robiąc czwartą sypialnię tam gdzie ma być kuchnia, zostawiając kuchnię tam gdzie jest dzisiaj dzisiaj, a łazienkę główną zamiast łazienki sypialni nr 1, (d) 5 sypialni, w tym jedna z łazienką, robiąc sypialnie tak z planowanej kuchni jak i z sali konferencyjnej, jednocześnie zostawiając dzisiejszą kuchnię tam gdzie jest, czyli w miejscu planowej łazienki master, oraz robiąc w planowanej łazience sypialni 1 łazienkę główną, (e) 7 sypialni, w tym jedna z łazienką – opcja INWESTYCJA, opcja (d) dzieląc salon na dwie części tak jak pokazują okna, dodatkowo robiąc z kuchni kuchnio-salon – jak jest dzisiaj). Załączam plan takiego ambitnego projektu, którego realizacja wymaga raptem 3 ścianki działowe.

Jest to więc najbardziej funkcjonalne mieszkanie w okolicy, co biorąc pod uwagę bliskość Uniwersytetu Medycznego oraz UW (geologia, matematyka, fizyka et al) daje wspaniałą bezpieczną inwestycję, z potencjalnym yieldem. Garaż płatny ekstra, 35,000 złotych, ale uwaga, można kupić mieszkanie bez garażu, co jest idealne w przypadku inwestycji. Wg wyliczeń mieszkanie ma 135 m2, więc 3m2 masz gratis. Początkowo dochodziliśmy do tego w spółdzielni, ale po co płacić wyższy czynsz? 3 metry ekstra i tak są faktem. Zapraszam do oglądania. (126-6410)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl