Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

wnętrze mieszkania na sprzedaż w Warszawie, widok na salonWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 58 m2 zlokalizowane na I piętrze, w 5-kondygnacyjnej kamienicy z 1950 roku w dzielnicy Ochota, w Warszawie za cenę 509 000 zł. Budynek z cegły. Kamienica odnowiona. Grube ściany z cegły dają chłód w lecie i ciepło w zimie. Wysokość mieszkania – 3 m.

Mieszkanie składa się z:
– salon
– 2 sypialnie
– balkon
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie umeblowane z wyposażeniem. Bez przechodnich pokoi. Parking darmowy za bramką na klucz lub na ślepej ulicy przed mieszkaniem. Piwnica. Widok z okiem na drzewa. Niski czynsz (280,00 zł plus śmieci i woda, prąd wg zużycia fundusz remontowy 115 zł). Doprowadzone tv i tel/internet do każdego pokoju.

Mieszkanie przeszło generalny remont w 2014 roku, w tym czasie położono nowe kable elektryczne, gładzie na ścianach, zamontowano nowe drzwi do sypialni porta z wyciszeniem do 32 db, wstawiono nowe drzwi wejściowe, nowe okna z dodatkową izolacją akustyczną, wycyklinowany parkiet dębowy, łazienka z wanną i ogrzewaną podłogą.

Mieszkanie bez obciążeń, czysta hipoteka, kupione dla siebie. Sprzedaż ze względów osobistych. Mieszkanie dla rodziny lub do wynajęcia. Doskonała lokalizacja (studenci medycyny – 1 km do kampusu Banacha, 2 km do kampusu Lindleya, politechnika 2,8 km), przystanek autobusowy 20 m, tramwaj 400 m, blisko hali Kopińskiej, sklepik spożywczy z kawą i wyciskanymi sokami dwie klatki dalej, naprzeciwko najlepsza pizza w Warszawie, 2,7 km do pałacu kultury i złotych tarasów. Zapraszam do oglądania. (126-6545)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl