Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-3877-6Warszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Ładne mieszkanie o powierzchni 37,50 m2 położone na wysokim parterze, w 6-kondygnacyjnym bloku z 1970 roku, w dzielnicy Ochota, w Warszawie za cenę 259 000 zł. Mieszkanie jasne i ciepłe w bloku o konstrukcji żelbetowej wypełnionej pełną cegłą, mieszkanie usytuowane jest nad węzłem ciepłowniczym.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– sypialnia

– aneks kuchenny

– przedpokój

– łazienka

Wysokość pomieszczeń 3.2m, do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 3m2, do odświeżenia, instalacja centralnego ogrzewania z 2002 roku, instalacja wodna i kanalizacyjna z 2005 roku, instalacja gazowa i ciepłej wody z 2014 roku, odrębnie prowadzone zasilanie elektryczne do mieszkania, licznik trójfazowy dwutaryfowy, drzwi antywłamaniowe z dwoma atestowanymi zamkami, duże pięciokomorowe okna PCV wychodzą na stronę północno ? wschodnią, parapety kamienne, ogrzewanie podłogowe w łazience, wyłączniki domofonu i dzwonka, w pokojach ściemniacze światła – w dużym regulowany dotykowo i zdalnie, pod kuchnią oświetlony schowek (u nas służył za bawialnię), nad kuchenką stały okap z oświetleniem, zabudowa dla pralki automatycznej, od czasu powstania wspólnoty liczne inwestycje finansowane w większości z dzierżawy anteny telefonii komórkowej usytuowanej na dachu, w bliskim czasie modernizacja elewacji budynku oraz remont klatki schodowej, czynsz 364zł miesięcznie z funduszem remontowym i zaliczkami eksploatacyjnymi, dogodne połączenie z wszystkimi dzielnicami Warszawy realizowane przez wiele linii tramwajowych i autobusowych, do Pałacu Kultury tramwajem dostaniemy się w 10 minut, na pieszo w około 20 minut, do metra 3 przystanki autobusowe, bliskość dworca kolejowego i autobusowego Warszawa Zachodnia (1 przystanek) umożliwia sprawną komunikację dalekobieżną, blisko Park im. M. Skłodowskiej, Pole Mokotowskie i Park Szczęśliwicki, w okolicy liczne sklepy, między innymi Hala Kopińska, Banacha, do CH Reduta, Blue City, Castoramy oraz Złotych Tarasów można dojechać w kilka minut, wiele punktów usługowych i gastronomicznych, apteki całodobowe, żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, licea i technika oraz szkoły wyższe, banki i bankomaty, urząd dzielnicy, poczty, przychodnie, szpital Banacha i nocna pomoc lekarska, teatry, baseny, siłownie, lodowisko itp. Mieszkanie ma założoną Księgę Wieczystą. Serdecznie zapraszam do oglądania. (126-3877)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl