Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

widok na wnętrze mieszkania do sprzedaży w Warszawie, w dzielnicy OchotaWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 38 m2 usytuowane na IX piętrze, w 13-kondygnacyjnym budynku z 1979 roku, w dzielnicy Ochota, w Warszawie za cenę 323 200 zł. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie – nadaje się od razu do zamieszkania.

Mieszkanie bardzo bezpieczne – na klatce domofon, w mieszkaniu drzwi antywłamaniowe, żaluzje w oknach. Wyposażenie mieszkania: pralka, lodówka, część mebli (zabudowa w kuchni), kuchenka, duża zabudowa z szafkami w pokoju, szafa wnękowa na przedpokoju. Kuchnia oddzielna (prześwit), balkon, winda, w jednym pokoju wykładzina dywanowa, w drugim panele.

Rozkład pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie w dobrej lokalizacji – obok sklep, Biedronka, szpital, kościół, autobus, tramwaj, poczta, centra handlowe, blisko centrum. Dogodny dojazd w wiele miejsc. W bloku jest monitoring, pomieszczenie dla rowerów na chip, czysto, spokojnie, dwie windy, zsyp.

Mieszkanie z unikalnym widokiem na centrum miasta. Położenie północno-wschodnie, co powoduje, że rano jest jasno i świeci słońce do południa, po południu zaś mieszkanie się nie nagrzewa. Zapraszam do oglądania. (126-7145)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl