Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie przedstawia fragment salon w mieszkaniu na sprzedaż w Warszawie na OchocieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 49,3 m2 zlokalizowane na VI piętrze, w 13-kondygnacyjnym wieżowcu z 1970 roku, w dzielnicy Ochota, w Warszawie za cenę 330 000 zł. Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe.

Rozkład pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój
– loggia

Mieszkanie do niewielkiego remontu. Mieszkanie z przynależną piwnicą. Budynek odnowiony ocieplony, wymienione piony, winda i okna. Obok klatki schodowej studnia oligoceńska. Mieszkanie w znakomitej lokalizacji – pełna infrastruktura usługowo-handlowa. Dobry i szybki dojazd do Centrum. Blisko Park Szczęśliwicki. Zapraszam do oglądania. (126-6876)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny i zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 692 345 925

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl