Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu salon w mieszkaniu na sprzedaż w WarszawieWarszawa, mieszkanie 1-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie typu kawalerka o powierzchni 35 m2 położone na wysokim parterze, w 6-kondygnacyjnej kamienicy z 1960 roku, w Warszawie, w dzielnicy Ochota za cenę 285 000 zł. Mieszkanie jako własność notarialna.

Rozkład pokoi:
– salon/sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie w odremontowanej kamienicy: klatka schodowa w gresie, wymienione: okna, instalacje wodno-kanalizacyjne i c.o. Domofon. Mieszkanie z przynależną komórką w piwnicy. Dwa duże pawlacze. Liczniki: prąd, gaz, c.w. z.w. Mieszkanie wyjątkowo słoneczne, spokojne, ciche. Za oknami ogrodzony ogród kwiatowy. (126-7643)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
e-mail: warszawa@wgn.pl
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl