Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu salon w mieszkaniu na Ochocie w Warszawie do sprzedażyWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 102 m2 usytuowane na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 1999 roku, w dzielnicy Ochota, w Warszawie za cenę 630 000 zł. Mieszkanie składa się z dwóch poziomów. Rozkład pokoi w mieszkaniu:

na POZIOMIE PIERWSZYM znajdują się:
– przedpokój
– salon
– kuchnia
– łazienka
– garderoba
– balkon
na POZIOMIE DRUGIM znajdują się:
– pokój
– sypialnia
– przedpokój
– garderoba
– łazienka

Mieszkanie urządzone w wysokim standardzie przy użyciu najlepszych jakościowo materiałów, takich jak np. marmur, glazura, parkiet. Do mieszkania przynależy garaż podziemny oraz miejsce postojowe. Mieszkanie z księgą wieczystą. Wystawa okien: wschód, zachód, połdunie.

Mieszkanie w dobrej lokalizacji – osiedle ciche, zamknięte, strzeżone i ładnie zagospodarowane, dużo zieleni, place zabaw dla dzieci, piękna okolica, ok. 150 m Park Szczęśliwicki,, jezioro, sklepy, przystanek MZK, przedszkola, korty tenisowe, wyciąg narciarski (jedyny w Warszawie).

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-7773)

Kontakt:
Tel. + 48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl