Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu wnętrze mieszkania do sprzedaży w Warszawie, na OchocieWarszawa, mieszkanie 1-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 35 m2 położone na wysokim parterze, w 5-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Ochota, w Warszawie za cenę 285 000 zł. Mieszkanie odnowione.

Rozkład pokoi:
– salon / sypialnia
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka

Mieszkanie z przynależną piwnicą. Budynek z cegły, otynkowany, ocieplony, klatka schodowa po remoncie. Super lokalizacja – mieszkanie w spokojnej, cichej okolicy, wśród zieleni (park Szczęśliwicki). Dodatkowo blisko dobra komunikacja, pętla autobusowa, tramwaje, centra handlowe, liczne sklepy i lokale usługowe. (126-7807)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl