Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu wnętrze mieszkania w Warszawie na Ochocie do sprzedażyWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 73 m2 usytuowane na IV piętrze, w 5-kondygnacyjnej kamienicy z 1928 roku, w dzielnicy Ochota, w Warszawie za cenę 610 000 zł. Mieszkanie doskonałe dla osób prowadzących aktywne życie w mieście, a także dla tych z duszą artystyczną. Mieszkanie idealne dla jednej osoby lub pary, także jako inwestycja pod wynajem. Kamienica piękna, zabytkowa, wpisana do rejestru zabytków Warszawy.

Mieszkanie w doskonałej i prestiżowej lokalizacji – znakomity dojazd do centrum miasta zarówno samochodem (3 minuty), jak i komunikacją miejską (tramwaje, autobusy 10 minut). Możliwość parkowania na podwórku tylko dla mieszkańców kamienicy.

Mieszkanie 2-poziomowe:
Poziom I:
– kuchnia
– salon
– gabinet
– wc
Poziom II:
– sypialnia
– łazienka
– miejsce na relaks

Mieszkanie ma okna na obydwie strony, duża ilość okien z widokiem na niebo oraz biała podłoga (dąb pomalowany na biało) powodują iż mieszkanie jest bardzo widne o każdej porze dnia a także podczas szarych zimowych dni. Wysokość mieszkania to 3,10 m. Sprzęt AGD w mieszkaniu jeszcze na gwarancji. Mieszkanie z całkowicie czystą hipoteką, nie obciążoną kredytami. Zapraszam do oglądania.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny i zalecamy jej weryfikację. (126-7845)

Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl