Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Ochota

23 września 2016

na zdjęciu zaprezentowano widok z salonu na aneks kuchenny w mieszkaniu do sprzedaży w Warszawie - OchotaWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 68,76 m2 mieszczące się na II piętrze, w 9-kondygnacyjnym budynku z 2008 roku, w dzielnicy Ochota, w Warszawie za cenę 590 000 zł. To mieszkanie doskonałe dla osoby, która szuka atrakcyjnej nieruchomości w dobrej lokalizacji. Mieszkanie wolne od zaraz. Zapraszam do oglądania.

Mieszkanie, 2-stronne, niezwykle przestronne i funkcjonalne.
Mieszkanie o rozkładowym układzie: salon + kuchnia + 2 sypialnie + przedpokój + garderoba + łazienka + wc + loggia.

Mieszkanie z przynależną komórką oraz miejscem garażowym. Mieszkanie z księgą wieczystą. Mieszkanie odświeżone i w dobrym stanie technicznym. Wyposażenie oferowane w cenie: armatura łazienkowa z kabiną prysznicową pralka, zabudowana kuchnia lodówka, 2 szafy wbudowane w przedpokoju, zabudowa w garderobie. Nad bezpieczeństwem domowników czuwa całodobowa ochrona oraz nowoczesny system monitoringu. Osiedle zamknięte. W mieszkaniu domofon i wstawione drzwi antywłamaniowe.

W środku osiedla znajduje się plac zabaw dla dzieci. Osiedle położone jest w pobliżu Parku Szczęśliwickiego, a w związku z tym istnieje możliwość korzystania ze sportu, rekreacji i odpoczynku. W okolicy znajdują się liczne przedszkola, kawiarnie, restauracje, bary, sklepy spożywcze, apteka, poczta i kościół. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny i zalecamy jej weryfikację. (126-8062)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl