Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Ochota

26 października 2016

zdjęcie przedstawia kuchnię w mieszkaniu na sprzedaż w Warszawie na OchocieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 44,2 m2 usytuowane na V piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku z 1950 roku, w Warszawie, w dzielnicy Ochota za cenę 362 000 zł. Mieszkanie w bardzo dobrym punkcie miasta, blisko punkty handlowo-usługowe, basen, park, autobusy i tramwaje. Dobra komunikacja na lotnisko i do Centrum, w pobliżu Akademia Medyczna.

Rozkład pokoi w mieszkaniu:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój

Budynek po remoncie (wymieniono piony wodno-kanalizacyjne oraz instalację centralnego ogrzewania), woda miejska, nowa winda i elewacja. Mieszkanie wymaga remontu – duże możliwości aranżacyjne. W pokojach i przedpokoju mieszkania na podłodze parkiet. W przedpokoju i mniejszym pokoju szafy wnękowe. Ekspozycja okien mieszkania na stronę południową i zachodnią. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-8435)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewska@wgn.pl
Tel. +48 692 345 925

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl