Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Ochota

28 października 2016

zdjęcie przedstawia jeden z pokoi w mieszkaniu na sprzedaż w WarszawieWarszawa, mieszkanie 5-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 90 m2 (5 pokoi) mieszczące się na wysokim parterze, w 4-kondygnacyjnej kamienicy z 1925 roku, w Warszawie, w dzielnicy Ochota za cenę 810 500 zł.

Mieszkanie składa się: pokoju konferencyjnego + 2 pokoi biurowych + gabinetu + sekretariatu + serwerowni + łazienki + piwnicy.

Cena mieszkania zawiera zabudowę stałą (meble kuchenne, szafy wnękowe), natomiast nie zawiera mebli ruchomych, które pozostają do ewentualnej wyceny. Mieszkanie wyposażone w instalację elektryczną, telefoniczną oraz komputerową sieć kablową rozprowadzoną w ścianach i podwieszanych sufitach. Zainstalowany jest również system alarmowy z radiowym powiadamianiem. Mieszkanie ogrzewane gazowo, istnieje także możliwość przełączenia na ogrzewanie miejskie (zamontowane są niezbędne instalacje).

Mieszkanie doskonale położone na cichej, starej Ochocie, w pobliżu Parku Szczęśliwickiego i w otoczeniu zieleni oraz miłego sąsiedztwa. Zapraszam do oglądania mieszkania. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny i zalecamy jej weryfikację. (126-8463)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl