Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu wnętrze mieszkania na sprzedaż w dzielnicy Ochota, w WarszawieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 43,28 m2 położone na V piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku z 2006 roku, w dzielnicy Ochota, w Warszawie za cenę 457 000 zł. Mieszkanie przeszło remont, jest odświeżone, z bezpośrednim widokiem na panoramę Warszawy (V piętro), obok Parku Szczęśliwickiego, na zamkniętym osiedlu (ochrona, monitoring).

Mieszkanie niezwykle nowocześnie wykończone.
Rozkład pokoi:
– salon
– kuchnia
– sypialnia
– łazienka
– hol
– balkon

Mieszkanie w wysokim standardzie, komfortowe, na podłodze parkiet, w łazience (wanna, wc), armatura Grohe, nowoczesna kuchnia, zmywarka, piekarnik, lodówka w zabudowie. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym na poziomie 0, płatne dodatkowo 33 000 zł. Zapraszam do oglądania. (126-7407)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny i zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl