Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-2598-1Do sprzedaży ładne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 położone na IV piętrze, w 11-kondygnacyjnym wieżowcu z 1965 roku, w dzielnicy Praga Północ, w Warszawie za cenę 255 000 zł. Wymienione okna, na podłogach drewniana mozaika, kuchnia i łazienka do remontu. Okna na południowy zachód, z okien i loggii piękny widok na okoliczne tereny zielone oraz na panoramę centrum. Mieszkanie własnościowe z Księgą Wieczystą.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– sypialnia

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój

Przy samym bloku przystanek tramwajowy i autobusowy. Doskonały dojazd tramwajem (8-10 min., ok. 4 minuty tramwajem do stacji Metro Dworzec Gdański oraz Warszawa Wileńska. W bezpośrednim sąsiedztwie ogródek jordanowski z zajęciami i placem zabaw dla dzieci. W odległości 200 m znajduje się kryta pływalnia, bazarek, żłobek, przedszkola i szkoły. W promieniu około 1500 m Lidl, Tesco, Carrefour. Przy placu Hallera zadbany skwerek z fontanną, przychodnia, apteka, banki. Doskonały i szybki dojazd do centrów handlowych Arkadia oraz Wileńska. Bardzo dużo terenów zielonych – Park Praski, zoo oraz tereny nad Wisłą. Polecam i zapraszam do oglądania. (126-2598)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 862 453

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl