Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Praga

11 stycznia 2015

126-2752-4Do sprzedaży przytulne, 1-pokojowe mieszkanie (kawalerka) o powierzchni 32 m2 położone na IV piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Praga, w Warszawie za cenę 279 000 zł.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– kuchnia

– balkon

– łazienka z wc

– przedpokój

– garderoba.

Wszystkie zabudowane elementy zostają po sprzedaży w mieszkaniu:

-cała zabudowa kuchni (lodówka z oddzielnym zamrażalnikiem Bosch, zmywarka AEG, piecpłyta pochłaniacz Amica, zlewozmywak Franke)

-cała zabudowa łazienki

-cała zabudowa pokoju i przedpokoju wraz z garderobą i klimatyzatorem.

-moskitiery i markizy we wszystkich oknach.

Świetna lokalizacja (szkoły, szkoła muzyczna, przedszkola, żłobki, punkty i centra handlowe i usługowe, targowisko i bazarek, park Praski, ZOO tereny rekreacyjne, plaża miejska nad Wisłą, mała odległość do Starówki). Doskonałe położenie pod względem komunikacji, 2 minuty do tramwaju i przystanku autobusowego, 10 minut do stacji II linii metra i CH Wileńska. (126-2752)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 862 453

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl