Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-3392-1Warszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Duże mieszkanie (2 pokoje) o pow. 59 m2 położone w 5-kondygnacyjnym budynku z 1956 r. w dzielnicy Praga Południe (Saska Kępa), w Warszawie za cenę 490 000 zł. Mieszkanie rozkładowe, trójstronne, z balkonem i piwnicą. Poszczególne pomieszczenia mają metraż:

Rozkład pomieszczeń: salon + sypialnia + kuchnia + łazienka + przedpokój + balkon.

Duży salon posiada okna od południa i zachodu. Na podłodze parkiet dębowy. Z salonu wyjście na balkon (2 m2). Sypialnia posiada okno od wschodu. Na podłodze panele. Kuchnia oddzielna z dużym oknem, w pełni wyposażona. Na przedpokoju zabudowana szafa i pawlacze. Mieszkanie do niewielkiego odświeżenia. Dopiero co wymieniona i zmodernizowana instalacja c.o., gazowa oraz wod – kan. Doskonałe połączenia z centrum miasta. W pobliżu domu przystanek autobusowy. W okolicy szkoły, przedszkola, przychodnia lekarska, sklepy spożywcze, liczne kawiarnie oraz Park Skaryszewski. Polecam i zapraszam do oglądania. (126-3392)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Tel. +48 668 862 453

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl