Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-3924-2Warszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Ładne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m2 położone na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 1962 roku, w dzielnicy Praga, w Warszawie za cenę 485 000 zł. Mieszkanie widne, słoneczne, możliwość różnorodnej aranżacji wnętrza. Okna od wschodu (jedno wychodzące na podwórko osiedla z najmniejszego pokoju – od północy). Blok znajduje się na zamkniętym osiedlu z placykiem zabaw dla dzieci. Podwórko zadbane, zadrzewione, z chodnikami z kostki. Budynek wybudowany z cegły w technologii ramy H (ocieplony w 2008 roku) z mediami miejskimi (woda, centralne ogrzewanie, prąd). Mieszkanie rozkładowe, z okablowaniem – w każdym pokoju internet, TV, telefonem.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– 2 sypialnie

– kuchnia

– łazienka

– wc

– przedpokój

– loggia

Mieszkanie z piwnicą. (ca 3 m2), możliwość korzystania z pralni i suszarni w pomieszczeniach piwnicznych. Kuchnia,łazienka,wc i częściowo przedpokój – terakota, pozostałe pokoje klepka dębowa. Okna wymienione drewniane w 2002 r. Instalacja wodna- plastik,gazowa wymieniana 2014!.Instalacja elektryczna umożliwia podłączenie płyty grzewczej w miejsce płyty gazowej. Mieszkanie zlokalizowane w bardzo dobrym punkcie zarówno komunikacyjnym jak i bytowym , z licznymi punktami usługowymi – w promieniu 200-300 m: przedszkola,szkoły podstawowe, gimnazja, liceum, apteka, poczta, sklepy spożywcze, banki, przychodnia dla dzieci i dorosłych – w odległości 5 min. szpital dziecięcy, kościół. W odległości niecałego 1 km Park Skaryszewski, Jeziorko Gocławskie, ogrody działkowe. 5 minut piechotą do ulicy Francuskiej słynącej z gustownych lokali i restauracji! 8 minut baseny kąpielowe. Zachęcam i zapraszam do oglądania. (126-3924)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl