Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Praga

9 października 2015

173-35-3Warszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Przytulne mieszkanie o powierzchni 50,50 m2 położone na I piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 2007 roku, w dzielnicy Praga, w Warszawie za cenę 360 000 zł. Nowoczesny budynek z windą. Stan budynku bardzo dobry. Okna plastikowe, w pokojach panele, w kuchni, łazience i przedpokoju terakota.

Rozkład pokoi: salon + kuchnia + pokój + balkon + sypialnia + łazienka z wc + przedpokój.

W budynku znajduje się parking podziemny z miejscem postojowym. W okolicy znajduje się szkoła podstawowa, gimnazjum, Liceum Ogólnokształcące, szkoła muzyczna, Wyższa Szkoła Menadżerska, Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji, Kościół, park, Centrum Handlowe Wileńska, Dworzec Kolejowy Warszawa- Wileńska, oraz Warszawa Wschodnia. Dobra komunikacja miejska z pozostałymi dzielnicami Warszawy. W pobliżu linie tramwajowe. Cena to tylko 360 000 pln. W cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym. Zapewniam obsługę notarialną, oraz oferuję pomoc przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości, rozbudowę lub remont. Zapraszam do oglądania i polecam. W razie pytań dotyczących nieruchomości, kredytu proszę o kontakt. Informacje o nieruchomości zostały przygotowane na podstawie oświadczeń i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter informacyjny i mogą ulegać aktualizacji. (173-35)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 602 819 711

Tel. +48 662 033 037

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl