Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-3503-1Warszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Ustawne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 położone na X piętrze, w 12-kondygnacyjnym budynku z 1978 roku, w dzielnicy Służew, w Warszawie za cenę 390 000 zł.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– sypialnia

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój

– balkon

Mniejszy pokój po połączeniu z kuchnią może pełnić funkcję jadalni. Doskonała lokalizacja, 2 min. do stacji metra Służew. Mieszkanie ciche – okna od podwórza. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska w piwnicy. Istotną zaletą jest możliwość dotarcia do mieszkania z poziomu ulicy bez pokonywania ani jednego schodka. Możliwość parkowania pod budynkiem (parking tylko dla mieszkańców) lub wynajęcia miejsca parkingowego w pobliskim garażu podziemnym. Budynek wykonany w trwałej technologii rama H. Wymienione instalacje (w tym ppoż), windy. Klatka schodowa po generalnym remoncie, czysta i zadbana. Budynek i osiedle monitorowane. Bardzo dobrze działająca spółdzielnia. W najbliższym otoczeniu pełna infrastruktura – przedszkola, szkoły, liczne sklepy, Centrum Handlowe Land, przychodnie, Służewski Dom Kultury. Osiedle jest pełne zieleni i bardzo bezpieczne dla dzieci. Stan mieszkania bardzo dobry – do niewielkiego odświeżenia. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, z księgą wieczystą. Zapraszam do oglądania.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 862 460

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl