Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-1729-1Do sprzedaży śliczne, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,40 m2 położone na VII piętrze, w 11-kondygnacyjnym budynku z 1970 roku, w dzielnicy Bielany, w Warszawie za cenę 378 000 zł. Mieszkanie z doskonałą komunikacją.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– 2 sypialnie

– balkon

– kuchnia

– łazienka z wc

Mieszkanie gotowym do użytku. Mieszkanie w całości gotowe do zamieszkania. Nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Blok w całości odremontowany. Wymienione piony i instalacje. Nowe, szybkie windy. Budynek ocieplony i po wymianie elewacji. Okolica idealna do zamieszkania. Dużo zieleni i parków. Cała się ścieżek rowerowych. W najbliższej odległości Park Olszyna, kawałek dalej Sady Żoliborskie. Doskonała komunikacja. W pobliżu przystanki autobusów i tramwajów. Szybki dojazd do metra. Zapraszam do obejrzenia.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 045

e-mail: a.wujek@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl