Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-2960-1Do sprzedaży słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,50 m2 położone na III piętrze, w 13-kondygnacyjnym wieżowcu z 1978 roku, w dzielnicy Bielany, w Warszawie za cenę 430 000 zł. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie, ustawne, bardzo zadbane.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– 2 sypialnie

– balkon

– kuchnia

– łazienka

– wc

– przedpokój

W kuchni i wc terakota, w 2 pokojach panele, w łazience lastryko, korytarz i 1 pokój płytki pcv. Zamontowane prawie nowe drzwi antywłamaniowe. Ogrzewanie/woda miejskie, gaz na RYCZAŁT!, do lokalu doprowadzona instalacja tv kablowej, internetu, telefonu stacjonarnego, domofonu. Instalacja wodna/co pcv, grzejniki nowe/odnowione, kanalizacja pcv. Osobny szyb wentylacyjny w kuchni (tylko dla tego lokalu), osobno wentylacja grawitacyjna i mechaniczna. Wejście z zamykanego korytarza (2 lokale na korytarz). Przy bloku ogólnodostępne miejsca postojowe oraz parking strzeżony osobno płatny. Do mieszkania należy pomieszczenie w piwnicy. Mieszkanie do zamieszkania praktycznie od zaraz. Własność – spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą na mieszkanie i grunt pod budynkiem. Zachęcam i zapraszam do oglądania. (126-2960)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 508 388 277

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl