Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-5428-2Warszawa, mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż. Luksusowe mieszkanie o powierzchni 79 m2 położone na III piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 2000 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 631 000 zł. Piętro 3 i 4 bez windy z przestronną klatką schodową.

Rozkład pokoi:

PIĘTRO 3:

salon

– aneks kuchenny

– łazienka

– balkon

PIĘTRO 4:

– 3 pokoje

– łazienka.

Pomiędzy poziomami schody dębowe. Pod schodami komórka. W kuchni meble na wymiar z drzwiami z pełnego drewna pokrytego okleiną. Zabudowana lodówka, piekarnik i zmywarka. Piekarnik oraz płyta elektryczna 400V. W łazience na piętrze 4 wanna z hydromasażem Poolspa i ogrzewaniem podłogowym, w sufit wbudowane radio z CD. W obu łazienkach wentylacja mechaniczna włączana wraz ze światłem. Futryny oraz drzwi drewniane pokryte okleiną. W pokojach panele a w łazienkach płytki podłogowe i ścienne. Alarm z dwoma szyfratorami umożliwiający zazbrojenie strefy 3 piętra na czas snu. W cenie mieszkania duża piwnica. Dodatkowo płatne miejsce parkingowe pod dachem. Osiedle ogrodzone płotem z furtkami i szlabanem oraz ochroną. Na terenie osiedla duży plac zabaw dla dzieci, małe asfaltowe boisko do koszykówki oraz niewielkie jeziorko. Przy osiedlu (za płotem) nowoczesna aleja sportowa. W najbliższej okolicy przedszkola, szkoły, sklepy (Tesco 24h), siłownia, McDonalds, pizzeria itp. Bardzo blisko linia tramwajowa oraz autobusowa a w niedalekiej przyszłości stacja metra. Wjazd na obwodnicę S8 ok. 1 tys. m. Mieszkanie do odnowienia dostępne od ręki. (126-5428)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl