Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-2797-2Warszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Przytulne mieszkanie o powierzchni 63,27 m2 położone na III piętrze, w 8-kondygnacyjnym budynku z 1985 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 410 000 zł. Mieszkanie ciche, jasne i przestronne. Blok z windą zbudowany w systemie rama H. Na klatce na każdym poziomie są tylko dwa mieszkania. Bezkonfliktowi sąsiedzi.

Rozkład pokoi:

salon

– 2 sypialnie

– kuchnia

– wc

– łazienka

– przedpokój

– loggia.

Zostały zmienione okna na plastikowe, parapety, w oknach rolety, drzwi antywłamaniowe z trzema zamkami. Całkowicie zostały wymienione w całym bloku instalacje: c.o. i wodna z wymianą rur ze stalowych na plastikowe oraz montażem nowych wodomierzy i grzejników. Na podłodze w pokojach jest parkiet (mozaika), w przedpokoju, kuchni, łazience i WC jest terakota. W łazience i WC glazura, w przedpokoju boazeria. W przedpokoju jest duża szafa wnękowa z przesuwnymi drzwiami, robiona na wymiar. Loggia na podłodze ma płytki mrozoodporne. Mieszkanie nie wymaga żadnych nakładów, jest zadbane, ciche i przytulne. Zostawiamy pełną dokumentację związaną z mieszkaniem. Mieszkanie idealne zarówno dla rodziny z dziećmi jak i starszych osób. Wyposażenie do uzgodnienia. Zachęcam i zapraszam do oglądania. (126-2797)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl