Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-3540-4Warszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Ładne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 położone na drugim piętrze w 4-piętrowym budynku, w dzielnicy Białołęka, w Warszawie za cenę 310 000 zł. Na podłodze gres i parkiet dębowy. System alarmowy z możliwością podłączenia powiadomienia. Wymienione plastikowe okna z funkcją uchylania i podwójnej mikrowentylacji. Balkon 7m2 na podłodze gres mrozoodporny. Okna na północ. W mieszkaniu bezprzewodowy internet oraz tv kablowa. Drzwi antywłamaniowe gerda. Winda. Domofon.

Rozkład pokoi: salon + aneks kuchenny + balkon + łazienka + przedpokój + garderoba + mały pokój.

Cena nie obejmuje przypisanych miejsc w garażu podziemnym każde po 19 m2,( oddzielny akt notarialny ) Garaże są zabudowane z dwoma bramami segmentowymi wyposażone w niezależny system alarmowy z możliwością podłączenia powiadomienia. Mogą pełnić role piwnicy/komórki lokatorskiej. CENA: 20.000 zł. W sąsiedztwie: las, centrum handlowe, apteka, przychodnia, bank , fitness, bank, bankomat, park, przystanek autobusowy. Zapraszamy do obejrzenia. (126-3540)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl