Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-3549-2Warszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Duże i wygodne mieszkanie o powierzchni 78 m2 położone na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 1988 roku w dzielnicy Białołęka, w Warszawie za cenę 408 000 zł. Mieszkanie przestronne, słoneczne na zadbanym osiedlu strzeżonym z placami zabaw i boiskiem dla dzieci.

Rozkład pokoi wygląda następująco: salon + kuchnia + balkon + 2 sypialnie + łazienka + wc + garderoba + przedpokój.

Mieszkanie wymaga odświeżenia. Do mieszkania przynależy duża piwnica. Na terenie zamkniętym, strzeżonym znajdują się miejsca do parkowania. Doskonała lokalizacja w pobliżu szkół, przedszkoli, Białołęckiego Ośrodka Sportu, wokół sklepy: Lidl, Tesco, Piotr i Paweł, Rossmann, Bazarek, przychodnie lekarskie, itp. Nieopodal osiedla las, ogródki działkowe. Bardzo dobra komunikacja miejska na Pragę, Ochotę, oraz do innych dzielnic, dojazd do Metra Młociny ok. 10 minut Mostem Północnym i 16 minut do Centrum. Zapraszamy do obejrzenia. (126-3549)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

e-mail: a.wujek@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl